En İyi Karakalem Portre Çizimi

Sevdiklerinize Ölümsüz Bir Hediye Verin…

Hediye vermek , sevgi bağını güçlü kılar. Kalpler arasında köprüler inşa eder.
Özellikle özel günlerimizde, sevdiğimiz insanlardan hediye bekleriz. İnsanlar arasındaki bağlılığı kuvvetlendiren ve yardımlaşmayı sağlayan hediye her zaman verilebildiği gibi, bayram, düğün, doğum günü ,sevgililer günü gibi özel günlerde de verilmektedir. Sevdiğimiz birine hediye verirken, kendisine verdiğimiz değeri ifade ederiz. Doğrudan; duygularına, kalbine dokunuruz… Satın alabileceğimiz çok fazla hediye seçeneği olmasına rağmen seçim konusunda zorlanırız. Hediyeyi; verecek olduğumuz kişiye özel olmasını ve uzun süre hafızasında ilk gün gibi kalmasını isteriz.Sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediyelerden biri de kara kalem ile çizilmiş portre resim hediyesidir. Gerçekten de karakalem resim hediyesi, sevdikleriniz için hem güzel bir sürpriz içerir, hem de uzun yıllar duvarında gururla sergileyebileceği kalıcı ve özel hediyelerdendir. Karakalem portre, duygularımızı tam anlamıyla ifade eden olağan üstü değerde bir hediyedir. Hediyeleşmenize, sanatın özgür yanı da eşlik eder… Siz de sürpriz, özel ve kalıcı bir hediye olarak karakalem portre resim çizdirmeyi düşünebilirsiniz.
Karakalem portre, yağlıboya çizim veya pastel çizimler sevdiklerinizi hediye ederek onun kalbine dokunun!
Karakalem portre, hediye olarak sevdiğimiz insanı mutlu etmekle beraber; kişiyi ölümsüzleştirir. Karakalem portreyi hediye ettiğimiz andaki mutluluk, yıllarca ilk anki değeriyle ölümsüzleşir. Karakalem portre, alışa gelmişin ötesinde sevgimizi, en yoğun duygularla ifade eden bir güzel hediyedir. Sevdiklerinizin bir anını ölümsüzleştirerek tüm hayatı boyunca severek seyredebileceği ve sizi anımsatacağı bir hediyedir. Karakalem portre hediye ederek, sevdiklerinizin üzerinde uzun süre kalıcı ve etkileyici bir iz bırakabilirsiniz. Karakalem portre gelecek kuşaklara hatıra olarak güzel bir anıyı zamanıyla beraber aktarmaktır. Siz de sevdiklerinize karakalem portre hediye edin… Sevdiklerinize, karakalem portre ile ölümsüzlüğü tattırın.
Peki sizin için derin anlamları olan ve içerisinde en değerli kişilerin olduğu özel fotoğraflarınızın karakalem ile çizilmesini ister miydiniz? Gönderin en değerli fotoğraflarınızı karakalem portre resim olarak çizilsin. İster kendi fotoğrafınızı, isterseniz de eşinizin, dostunuzun, annenizin, babanızın ya da sevgilinizin fotoğrafını karakalem portre resim olarak çizdirip, özel gün hediyesi olarak sevdiklerinize verebilirsiniz.